Sapanca’da Jeep Safari

Sapanca’nın eşsiz çam ormanlarında, kekik kokularının binbir çeşit çiçek ile karıştığı parkurlarda eşsiz bir gün yaşamak için en iyi seçenek Sapanca’da jeep safari. Her mevsimde ve her türlü hava koşulunda yapılması mümkün olan jeep safari turları ile heyecan, adrenalin ve keyif dolu bir gün geçirebilirsiniz.

Sapanca’da Jeep Safari

Sapanca’nın eşsiz çam ormanlarında, kekik kokularının binbir çeşit çiçek ile karıştığı parkurlarda eşsiz bir gün yaşamak için en iyi seçenek Sapanca’da jeep safari. Her mevsimde ve her türlü hava koşulunda yapılması mümkün olan jeep safari turları ile heyecan, adrenalin ve keyif dolu bir gün geçirebilirsiniz. Sapanca’nın zirvesi Soğucak Yaylası’nda mola verip yürüyüş yapabilir, bugünü ölümsüzleştirmek için resim de çekebilirsiniz. Kısaca hayatınızın en unutulmaz günlerinden birini yaşamak için siz de bu serüvene katılın.
Tur esnasında 4×4 arazi jeep’leri ile eşsiz sürüş macerası deneyimi ve adrenali yaşayacaksınız…

“Eğer kendini arıyorsan yönünü dağlara çevir, dağlarda gözlerini kapat, kulaklarınla gör. Ağaçların fısıltılarını, böceklerin seslerini dinle. Doğanın kalbine Samanlı Dağları’na gel ve bir keşif yolculuğu için yoldan çıkmaya hazır ol!” İnsan kısa sürede neleri keşfedebilir? Yol aldıkça kendini, kültürünü, unuttuklarını, belki de sadece keşfetmenin hazzını. Bu konuda tek yapmanız gereken Sapanca’ya gelmek ve Sapanca Off-Road Derneği’nin organize ettiği birbirinden zorlu ve macera dolu parkurlarda bu zevkin tadına bakmak. Jeep Safari macerası ile kısa süre de olsa bulunduğunuz ortamdan uzaklaşarak doğa, tarih, kültür, göl, kamp ve yürüyüş gibi aktiviteleri bir arada yapabilme şansına sahip olacaksınız.
Jeep Safari; 4, 6, 8’er kişilik üstü açık 4×4 arazi jeep’leri ile eşsiz Sapanca manzaralarını keşfetmek, inişli çıkışlı tozlu topraklı parkurunda bir serüven yaşamak, doğa ile bütünleşip asfalt yollardan ve kalabalıktan uzakta, çamların yeşili, gökyüzünün mavisi ve dağların morluğunda hem gözlerinizi hem de ruhunuzu dinlendirmek için yapılan günübirlik gezi ve turlardır…

Paylaş:
sakarya son dakika
sakarya evden eve nakliyat