Hakkımızda

Sapanca ilçe sınırları içerisinde yer alan, tatil konutu kiralama hizmeti veren; villa ve bungalov işletmecilerinin bir araya gelerek oluşturduğu sivil toplum kuruluşudur. SAVİBU’nun Misyonu nedir? İlçemiz Sapanca halkının ekonomik kalkınmasında etkin rol oynayan sektörümüzü; sürdürebilir kılmak, dernek üyelerimizi sürekli eğitim ile gelişimine katkı sağlamak, sunduğumuz hizmetteki kaliteyi en üst seviyeye çıkarmak, doğamızı koruyarak farklı mimarilerle ulusal ve uluslararası farkındalık yaratmaya devam etmek ve mutlak misafir memnuniyeti sağlamaktır.. SAVİBU’nun Vizyonu nedir? Kaliteli, yenilikçi ve doğayla bütünleşen tatil konutlarımız ile Ulusal ve Uluslararası alanda ülkemizi Turizm sektöründe en iyi şekilde temsil etmektir.. SAVİBU’nun Değerleri nelerdir? Güvenilirlik – Dürüstlük, Misafir Odaklılık, Adalet, Şeffaflık, Sadakat, Yenilikçilik, Çevreye Duyarlılık, Sosyal Sorumluluk
Hakkımızda

Hakkımızda

Sapanca ilçe sınırları içerisinde yer alan, tatil konutu kiralama hizmeti veren; villa ve bungalov işletmecilerinin bir araya gelerek oluşturduğu sivil toplum kuruluşudur.

SAVİBU’nun Misyonu nedir?

İlçemiz Sapanca halkının ekonomik kalkınmasında etkin rol oynayan sektörümüzü; sürdürebilir kılmak, dernek üyelerimizi sürekli eğitim ile gelişimine katkı sağlamak, sunduğumuz hizmetteki kaliteyi en üst seviyeye çıkarmak, doğamızı koruyarak farklı mimarilerle ulusal ve uluslararası farkındalık yaratmaya devam etmek ve mutlak misafir memnuniyeti sağlamaktır..

SAVİBU’nun Vizyonu nedir?

Kaliteli, yenilikçi ve doğayla bütünleşen tatil konutlarımız ile Ulusal ve Uluslararası alanda ülkemizi Turizm sektöründe en iyi şekilde temsil etmektir..

SAVİBU’nun Değerleri nelerdir?

Güvenilirlik – Dürüstlük, Misafir Odaklılık, Adalet, Şeffaflık, Sadakat, Yenilikçilik, Çevreye Duyarlılık, Sosyal Sorumluluk

Paylaş:
Sakarya Medya